djax - komentarze


Dawno juz nie bylo notatki ale dlatego bo poprostu nie ma o czym napisac. Zycie toczy sie nadanym mu rytmem, powoli przybywa obowiazkow i powoli sie do tego przyzwyczajam. Jako bierzace kwestie moge powiedziec ze zapisalem sie na konkurs artystyczny, wyniki beda w lutym chyba wiec poczekamy, zobaczymy co z tego bedzie, kolejne to moge powiedziec ze zadziwiajaco ladna jest pogoda, rzadkosc - koniec wrzesnia 23 w cieniu.. Z Monika uklada mi sie bardzo dobrze jak narazie, zreszta w sumie tak jak z cala reszta narazie - dobrze i po staremu. Ciesze sie bo nie mam na co narzekac i o co sie martwic jak narazie. Pozalatwiac kilka spraw, uporzadkowac to co tam jeszcze w planach no i pewnie jakos w pazdzierniku nowa notka bedzie, bo pazdziernik szykuje sie ciezki tj. ruszam pelna para, prawko, rysunek, angielski + pozostale.. Bedzie napiety grafik, bardzo jestem ciekawy jak to wszystko sie uda.. Troche mnie niepokoi tylko ze jakos nikt imprezy nie zorganizuje, jakiejs domowki fajnej kurwa.. tesknie za czyms takim. Eh, to chyba tyle na teraz.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć