30.01.2005 :: 22:53
Dawno nie pisalem - bo mi sie nie chcialo ale czas odrobic zaleglosci. W zasadzie nie ma zabardzo o czym pisac, wiec to bedzie kolejna notatka z serii nudnych hujowizn :> Wogule snieg zasypal chodniki i nie chce cwel jeden topniec, zimno i bialo Czekam z niecierpliwoscia na wiosne, wkoncu wiosna serca rosna a moje jakos ostatnio zmalalo ale za to miesnie sie powiekszyly, to mnie cieszy. Wlasciwie to mam przejebane. Ale nie tak na maxa, szukam panny ale trafiam na jakies zle dziewczyny, mam jzu tego dosyc, czy nie mam w Warszawie ladnej i rozsadnej dziewczyny? Czy te dwa warunki ze soba nie wspolistnieja? No kurwa.. A tak wogule to zapraszam serdecznie jak ktos ma konto na fotka.pl to glosuje niech na mnie na djax.fotka.pl Eh, cale szczescie ze coraz blizej ferie, jade sobie do szwecji, nareszcie bede mial spokoj cisze czystosc i bede mogl przemyslec pare spraw, kazdy chyba potrzebuje co jakis czas troche oczyscic spoj umysl ze smieci ktore sie w nim zbieraja.. Ferie to bardzo dobry okres na takie pozadki. W szkole hujnia, kaza czytac jakies powiesci Orzeszkowa wogule sram na to, kurwa ja nie moge czytac, oczy mnie bola od tego, wogule to sie nazywa powiesc przygodowa w kostiumie historycznym - tak nauczycielka mowi, az musialem zapisac bo mnie to rozbawilo. Kurwa na pyte my to czytamy? Albo jakie Wesele.. I nawet nie ma ilustracji!! Dobra STOP, bo nie bede mial co napisac pozniej. Pa moj kochany bloczku >P