DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX----DJAX

Link :: 01.01.2005 :: 15:03
Eh... Dzis to sie ciesze ze mnie glowa nie boli. Straty? Przypalony palec.. I nie wiem czy odzyskam czapke bo zapomnialem zabrac, ah.. No ale byla wodka za darmo, szmpan za darmo, jedzenie za darmo i kwatera. Niezle kurwa jazdy byly tam, dupy sie posciemnialo, wogule jakies towarzystwo bylo lekko wydygane no ale potem juz git raczej jak sie najebali.. Szkoda ze dlugo tam nie posiedzialem no ale to juz huj z tym. Dobra teraz z innej beczki:
Caly czas sie zastanawiam co z tym sniegiem, nie lubie sniegu ale kurde na razie byl tylko 2 razy, to glupie bo wole juz miec za soba pore sniegowa, niech sie teraz wypada to lato szybciej bedzie a tak to w zime nie bedzie padal ale za to potem przypierdoli i lipa juz
;( ...
Komentuj(1)


Link :: 02.01.2005 :: 20:20
Mam pytanie i prosbe jednoczesnie:
Otorz sie zastanawiam czy w zwiazku z nowym rokiem 2005
nie przydaloby sie zminic obrazka na blogu wiec prosze o
duzooo komentarzy i wyrazanie swoich opinii. Dziekuje, Djax.

Komentuj(0)


Link :: 03.01.2005 :: 16:28
Krew mnie czasem zalewa. Pierwszy dzien w szkole? Normalnie, zreszta nie o to chodzi. Zagadala do mnie wczoraj wieczorem na GG jakas panna z fotki i costam gadke rozpoczyna.. W sumie niby spoko ale kurwa ja pierdole, co za prosty umysl! No do huja czy nie ma juz na tym zasranym swiecie kogos z kim mozna porozmawiac na jakis temat a nie tylko "co u ciebie?, zajebiscie, a u ciebie? tez,. kurwa jak nudno.." itd.. Co za wogule ograniczeni ludzie! Boze moze niektorzy niech naprawde zaczna sobie czytac jakis podrecznik o sztuce albo chociaz od polskiego bo w pizde nic wogule kultury jakiejs, nic nie wiedza, prostactwo.. Ja nie wiem co bedzie z tym krajem ale chyba niezadobrze, jesli sympatyczne z pozoru osoby nie maja o niczym pojecia zupelnie ani o sztuce ani o kulturze ani kurwa nawet o techno lub pierdoleniu chociazby! Szlag mnie poprostu trafia! To juz nawet znajomych gitow mam bardziej oklepnych w takich tematach.. wstydzcie sie!
Komentuj(1)


Link :: 04.01.2005 :: 18:54
Dzis max meczacy dzien.. A jeszcze trzeba trening zrobic.. Eh. Ja juz sie nie moge doczekac wiosny, albo chociaz zeby bylo jasno wczesniej bo juz nie wyrabiam w tych ciemnosciach ;(
Komentuj(0)


Link :: 05.01.2005 :: 17:02
Kurde dzis przypal na calej linii bo mi sie zebralo na dolek.. Poniewaz wspominam pewna dziewczyne.. Dziewczyne za ktora naprawde bardzo tesknie, jak dotad nie spotkalem kogos kto tak by mnie zauroczyl.. Ona miala w sobie to COS niewytlumaczalne niewidziale ale dobrze wyczuwalne. Kurwa ile bym dal zeby powtorzyc to co bylo ponad rok temu.. A teraz ide kox przyjebac bo mnie popierdoli chyba :P Pozdrowienia.

Komentuj(0)


Link :: 07.01.2005 :: 22:35
Jutro zawody bmx na jutrzence w Warszawie, ul.Rozbrat ilestam, duzy zolty namiot, mozna przyjsc i poogladac, wstep za darmo. Zapraszam - beda sami najlepsi z polski Czas trwania: 12:00 - 18:00, gwarantuje, bedzie wykurwiscie! Pozdrowionka.
Komentuj(0)


Link :: 16.01.2005 :: 20:05
Ksiazki smierdza!
Komentuj(0)


Link :: 19.01.2005 :: 20:13
Nieeeeeee! Tylko nie to! SPADL DZIS SNIEG! Czuje ze zbliza sie depresja.. Eh, ta zima mnie zabierze..
Komentuj(1)


Link :: 20.01.2005 :: 14:04
Zima zima zima
pada pada snieg
jade jade w swiat snakami
sanki dzwonia dzwoneczkami
dzyn dzyn dzyn
dzyn dzyn dzyn.



:} heh



Komentuj(2)


Link :: 30.01.2005 :: 22:53
Dawno nie pisalem - bo mi sie nie chcialo ale czas odrobic zaleglosci. W zasadzie nie ma zabardzo o czym pisac, wiec to bedzie kolejna notatka z serii nudnych hujowizn :> Wogule snieg zasypal chodniki i nie chce cwel jeden topniec, zimno i bialo Czekam z niecierpliwoscia na wiosne, wkoncu wiosna serca rosna a moje jakos ostatnio zmalalo ale za to miesnie sie powiekszyly, to mnie cieszy. Wlasciwie to mam przejebane. Ale nie tak na maxa, szukam panny ale trafiam na jakies zle dziewczyny, mam jzu tego dosyc, czy nie mam w Warszawie ladnej i rozsadnej dziewczyny? Czy te dwa warunki ze soba nie wspolistnieja? No kurwa.. A tak wogule to zapraszam serdecznie jak ktos ma konto na fotka.pl to glosuje niech na mnie na djax.fotka.pl Eh, cale szczescie ze coraz blizej ferie, jade sobie do szwecji, nareszcie bede mial spokoj cisze czystosc i bede mogl przemyslec pare spraw, kazdy chyba potrzebuje co jakis czas troche oczyscic spoj umysl ze smieci ktore sie w nim zbieraja.. Ferie to bardzo dobry okres na takie pozadki. W szkole hujnia, kaza czytac jakies powiesci Orzeszkowa wogule sram na to, kurwa ja nie moge czytac, oczy mnie bola od tego, wogule to sie nazywa powiesc przygodowa w kostiumie historycznym - tak nauczycielka mowi, az musialem zapisac bo mnie to rozbawilo. Kurwa na pyte my to czytamy? Albo jakie Wesele.. I nawet nie ma ilustracji!! Dobra STOP, bo nie bede mial co napisac pozniej. Pa moj kochany bloczku >P
Komentuj(0)


Link :: 31.01.2005 :: 18:18
Od dzis koniec z jedzeniem soli przed snem! -swirowalem-
Kurde dobra.. Ide wkuwac odrodzenie, bleee.. cwelasta epoka.
Komentuj(3)


2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

[Księga gości]

Kulturystyka
Dobre forum kulurystyczne
Darmowy tłumacz
Lowrider Magazine
Kochana Legiunia

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik